Vedl jsem sekci excelence na mezinárodní konferenci Make Quality Great Again

Aktualizace: úno 1

Lidé jsou zlatem společností. Jsou nositeli unikátních znalostí, zkušeností a často bývají nedílnou součástí podnikové kultury. Trendy přinášejí do společnosti nové formy práce, zaměstnancům se mění hodnoty a výdělek pro řadu lidí už není na prvním místě... Takto jsem pojal úvod do tématu Osvědčené manažerské přístupy ve vedení lidí. Do panelové diskuse jsem si pozval ostřílené manažery: Pavla Svoreňě, který postavil na nohy Tatru Metarulgii v Kopřivnici, Michala Kříže, ředitele závodu KION Stříbro, Zdeňka Kadlece, ředitele Krajského úřadu Kraje Vysočina a Jana Bauera, majitele a obchodního ředitele společnosti SOPHIA, jazykové služby s.r.o.


Odložili jsme mikrofony a společně s účastníky sekce vedli diskuse na témata, jak právě tito manažeři se staví k otázkám loajality zaměstnanců v období změn a restrukturalizace, jak své zaměstnance motivují, jak se staví k otázkám rozvoje zaměstnanců a zároveň úrovně absolventů. Soukromý sektor, korporáty i veřejná správa. Zkušenosti manažerských harcovníků udělali dojem natolik, že se několik účastníků zeptalo, jestli je možné podobné zkušenosti získat na dalších fórech.


A jelikož taková platforma dosud neexistuje, stalo se téma i součástí plánů Centra excelence.


Kolegům z branže děkuji za jejich ochotu se zúčastnit a děkuji všem, kteří si tuto sekci vybrali.


#mezinarodnikonference #makequalitygreatagain #csj #csq #ceskaspolecnostprojakost #moderace #panelovadiskuse #osvedcenemanazerskepristupy

15 zobrazení

Zavolejte mi: +420739954109

  • White LinkedIn Icon
  • White Twitter Icon

©2023 by Jiri Juranek

Bezručova 2 
586 01, Jihlava

​Česká republika